به گزارش خبرگزاری تسنیم از جزیره کیش، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد حسن‌زاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته جزیره کیش اظهار داشت: مردم ولایتمدار و محب اهل بیت(ع) در جزیره کیش حضور گسترده‌ای در مراسمات عزاداری شهادت حضرت امام حسین(ع) در دهه نخست محرم داشتند و شور حسینی در این جزیره را نشان دادند.

وی در ادامه به اهمیت تلاش برای رونق تولید اشاره کرد و افزود: مسئولان باید موضوع رونق تولید داخلی را جدی بگیرند و پس از گذشت شش ماه از سال 98 که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده است، مسئولان گزارش اقدامات خود در این خصوص را ارائه دهند.

امام جمعه کیش بیان داشت: تولید نبض اقتصاد کشور است و حیات اقتصاد کشور وابسته به تولید است.

حسن‌زاده تصریح کرد: متاسفانه در برخی موارد شاهد کاهش تولید و عدم توجه به تولیدات داخلی هستیم و سرمایه‌ها به‌جای ورود به تولید برای دلالی و واسطه‌گری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

وی خاطرنشان کرد: در بازدیدی که چند وقت پیش از یکی از شهرک های صنعتی در جزیره کیش داشتم، متاسفانه واحدهای تولیدی در آن غیرفعال بوده و انگار گرد مرگ بر روی این شهرک صنعتی پاشیده شده است.

امام جمعه کیش تاکید کرد: باید سرمایه‌گذاران را به سمت ورود در حوزه تولید به‌ویژه در جزیره کیش تشویق کنیم تا تولیدات داخلی تقویت شوند.

وی گفت: یکی از مهمترین مشکلات تولیدکنندگان فرآیند سخت دریافت مجوز فعالیت از سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف است که این امر موجب پشیمانی آنها از حضور در امر تولید می‌شود.

انتهای پیام/ح

تحصیلات